Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Formy płatności

Wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę płatności i ciesz się udanymi zakupami.

Płatności ekspresowe PayByLink

To najchętniej wybierana forma płatności online w Polsce, posiada natychmiastowe księgowanie. Zapłać za swoje zakupy szybkim przelewem. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu w kilka sekund zapłacisz za swoje zakupy, a potwierdzenie od razu dostaniesz na maila. Skorzystaj z listy dostępnych banków, która będzie widoczna podczas płatności.

BLIK

Dokonaj szybkiej płatności bezgotówkowej za pomocą BLIK, najbardziej innowacyjnego sposobu płatności online w naszym kraju, z którego mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych. Wpisz sześciocyfrowy kod dostępny w mobilnej aplikacji w Twoim smartfonie, następnie potwierdź i gotowe. Płatność będzie zakończona w kilka sekund, a potwierdzenie otrzymasz na maila.

PayPal

Jeśli posiadasz konto PayPal i masz na nim środki, ta forma płatności będzie dla Ciebie z pewnością najwygodniejsza. Dzięki PayPal jesteś chroniony w internecie i nie przekazujesz sprzedającym żadnych informacji finansowych o sobie, nie musisz podawać numeru karty, nazwy banku, w jakim masz konto, ani żadnych podobnych informacji. Po prostu płacisz za zakupy ze swojej „portmonetki” PayPal.

Karta podarunkowa

Kartę Podarunkową irybka.pl możesz zakupić w każdym w naszym sklepie internetowym IRYBKA.PL lub otrzymać ją w prezencie.
Kartą Podarunkową możesz zapłacić wyłącznie na sklepie internetowym irybka.pl wybierając odpowiednią formę płatności podczas składania zamówienia oraz wprowadzając jej alfanumeryczny kod i numer PIN

Kart płatnicze i kredytowe

Płatność kartą płatniczą to również bardzo bezpieczne rozwiązanie, w naszym przypadku obsługiwane przez operatora PayPal. Jest szybkie i proste. W wyświetlającym się formularzu wpisz swój adres e-mail, dane właściciela karty oraz numer swojej karty płatniczej lub kredytowej, następnie potwierdź kodem CVV lub CVC znajdującym się na odwrocie karty i gotowe. Potwierdzenie transakcji oczywiście otrzymasz na maila.

Zwykły przelew

Możesz także skorzystać ze zwykłego przelewu. Podczas składania zamówienia zostanie wygenerowany druczek (proforma), na którym znajdziesz wszelkie dane potrzebne do dokonania płatności za zakupy. Możesz go wydrukować i udać się do banku, na pocztę lub przepisać dane do formularza płatności online w swoim banku. Księgowanie w przypadku tej formy trwa nieco dłużej.

Dane do przelewu irybka.pl:

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
PRZEPYSZNE, NAJLEPSZA JAKOSC
2024-06-10
OK
pixel