Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pakowanie

Sposób pakowania w sklepie www.irybka.pl

 

Prosimy o zapoznanie się jak przygotowywana jest przesyłka dla Państwa:

 

Zamówioną przez Państwa rybę na sklepie www.irybka.pl pakujemy osobiście w hermetyczne opakowanie chroniące ją przed powietrzem i zapachem.
Ryba wraz z opakowaniem umieszczane jest w odpowiednim pojemniku ze styropianu wraz z lodem suchym luzem, lub lodem zwykłym w opakowaniu hermetycznym szczelnie zamkniętym. 

Sklep irybka.pl zachowuje pełnie starań do prawidłowości pakowanego towaru na wysyłkę. Państwa zamówienie znajduje się zatem w starannie przygotowanym opakowaniu izolowanym tzw. „termosie” . Podczas transportu temperatura wewnątrz paczki jest bliska 0ºC.
W okresie wiosny i wakacji kiedy są największe upały paczki wysyłane są wraz z suchym lodem gdzie również temperatura wewnątrz paczki nie przekroczy 4ºC a nawet będzie bliska 0ºC. Taka temperatura utrzymuje się w naszej przesyłce przez minimum 36 godzin do momentu dostarczenia.
Wszystkie towary pakujemy w ten sam dzień co wysyłamy.


Koszt specjalistycznego opakowania to 9,00 zł (brutto) który należy dodać podczas składania zamówienia w koszyku.
Koszt opakowania ponosi się jednorazowo do jednego zamówienia nie przekraczającego 7 kg ryby.
Jeśli zamawiasz rybę do 7 kg to za opakowanie płacisz tylko 9,00zł (brutto).

Przy zamówieniu powyżej 7 kg ryby zazwyczaj kontaktujemy się Państwem ustalając indywidualnie koszt opakowań  (w zależności od wielkości zamówienia).

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, jak przygotowujemy dla Państwa paczkę:

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1484 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Pozytywna ocena realizacji zamówienia Zamówienie przebiegło bez zarzutu! Jestem bardzo zadowolona z całości procesu, począwszy od złożenia zamówienia, aż po dostawę produktu.
2024-03-31
jakość ryb dobra, natomiast co dotyczy licznych moich e-maili dotyczących odbioru opakowań styropianowych, sklep mnie olewa
pixel